GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Burk med lock 14303293
nr 1430 3293
Burk med lock
Marianne Westman och kryddburk. Höjd: 10-17cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:49:39
100 kr
150 kr